PŁYTKI CERAMICZNE

Dobry Styl - Materiały wykończeniowe do wnętrz - Chełm

Płytki ceramiczne (glazura, terakota, gres, klinkier) - są to płytki wykonane z materiałów ceramicznych, które mają różnorodne kolory, kształty i zastosowanie. Są naturalne, nietoksyczne, łatwe w utrzymaniu, niepalne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w łazienkach, kuchniach, pomieszczeniach sanitarnych. Niektóre z nich mają właściwości mrozoodporne, dzięki czemu zastosowane mogą być również na tarasach i elewacjach budynków.

Dobry Styl - Materiały wykończeniowe do wnętrz - Chełm Ceramika sanitarna - określana również jako "biały montaż", obejmująca elementy wyposażenia łazienki i kuchni, tradycyjnie wykonywane z różnych rodzajów ceramiki pokrytej szkliwem, niebędące płytkami ceramicznymi. Są to takie urządzenia jak: umywalka, zlewozmywak, miska podwieszana, miska ustępowa stojąca, kompakt WC, bidet,brodzik ceramiczny, wanna kąpielowa wykonana z ceramiki. Urządzenia wyposażenia łazienek objęte mianem ceramiki sanitarnej wykonane są z mieszaniny glin i uszlachetniaczy, uformowanych, pokrytych szkliwem (najczęściej borowo-węglanowym) i utrwalonych w procesie wypalania.

Armatura sanitarna - to różnego typu baterie, popularnie zwane kranami. Mogą być one klasyczne lub nowoczesne, z mieszaczem lub z kurkami, z termostatem lub bez. Montuje się je bezpośrednio na urządzeniu sanitarnym lub na ścianie. Mogą mieć głowice ceramiczne lub uszczelkowe. Ich wykończenie może być chromowane, satynowe lub białe. Dostosowane są do urządzeń – inne montujemy przy umywalce, a inne przy wannie czy prysznicu. Podstawowe rodzaje baterii to baterie: umywalkowe , zlewozmywakowe, wannowe, natryskowe, bidetowe.

Dobry Styl - Materiały wykończeniowe do wnętrz - Chełm

Wanny, kabiny, brodziki - W naszej ofercie znajdują się wanny narożne, owalne i prostokątne, więc żaden miłośnik kąpieli nie będzie miał kłopotu ze znalezieniem wanny dla siebie. Kabiny dopasowane są do brodzika i w zależności od jego kształtu, oraz miejsca, w którym jest wbudowany mogą być dwuścienne, trójścienne, czterościenne, lub składać się z samych drzwi. Drzwi kabin mogą być dwustronnie rozsuwane, zsuwane, dwustronnie otwierane, rozchylane bądź harmonijkowe.

Dobry Styl - Materiały wykończeniowe do wnętrz - Chełm Meble i akcesoria łazienkowe - Podczas urządzania łazienki powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na dobór odpowiednich mebli i dodatków – ważne, aby komponowały się z ceramiką sanitarną oraz nadawały pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Oferujemy meble łazienkowe najwyższej jakości, które zadowolą zarówno koneserów klasycznego stylu, jak również sprostają wymaganiom zwolenników nowoczesnych trendów.